(Biuro Zaopatrzenia i Gospodarki magazynowej)

Opis stanowiska:

  • Prawidłowe i terminowe dokumentowanie obrotu magazynowego oraz staranne przechowywanie i zabezpieczanie dowodów magazynowych.
  • Terminowe przekazywanie dokumentów obrotu magazynowego do właściwych komórek organizacyjnych Spółki.
  • Prawidłowy i terminowy odbiór materiałów pod względem ilości i jakości lub współdziałanie w odbiorze jakościowym.
  • Prawidłowe i terminowe wykonywanie czynności związanych z przyjęciem i wydawaniem materiałów.
  • Racjonalne wykorzystanie powierzchni i pojemności magazynów oraz należyte zabezpieczanie materiałów podczas magazynowania oraz ochrona przed utratą ilości oraz cech użytkowych.
  • Utrzymanie pomieszczeń i innych miejsc magazynowych w stanie porządku oraz dbałość o utrzymanie sprzętu i urządzeń magazynowych w stałej gotowości do pracy i sygnalizowanie o każdej niesprawności zagrażającej bezpieczeństwu.
  • Udział w pracach rozładunkowych i załadunkowych dostępnym sprzętem w zakresie posiadanych uprawnień.
  • Sygnalizowanie wszelkich stwierdzonych braków, znamion nadużyć oraz faktów zagrożenia bezpieczeństwa magazynów i materiałów.
  • Udział w pracach związanych z inwentaryzowaniem materiałów i sprzętu magazynu.
  • Odpowiedzialność materialna za powierzone mienie

Wymagania:

  • Wyksztalcenie średnie/wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • Min. 2-3 letnia praktyka w magazynie (najlepiej z wysokim składem)
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dyspozycyjność
  • Gotowość do długoterminowej współpracy
  • Motywacja i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Szkolenie i wdrożenie w zakresie wykonywanych obowiązków,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Miłą atmosferę pracy w stale rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • Bilet na wszystkie środki komunikacji miejskiej na 1 i 2 strefę.

Zainteresowani proszeni są o składanie aplikacji na adres:

rekrutacja@metro.waw.pl

Aplikacje należy składać do  dnia 09 grudnia 2022r.

Informujemy, że kontaktować będziemy się tylko z wybranymi kandydatami,

przesłanych aplikacji nie zwracamy.

Zastrzegamy możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji.