Opis stanowiska:

  • Prowadzenie akt osobowych i dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Obsługa procesów związanych z zatrudnianiem oraz rozwiązaniem umów o pracę,
  • Rozliczanie czasu pracy pracowników
  • Ewidencjonowanie planów urlopowych, zwolnień lekarskich oraz innych absencji,
  • Koordynacja w zakresie ważności terminów  badań lekarskich pracowników,
  • Obsługa PPK
  • Przygotowywanie raportów i zestawień kadrowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie – kierunkowe,
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dużej firmie,
  • Znajomość aktualnych przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • Znajomość przepisów dotyczących rozliczania  czasu pracy,
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie Microsoft Office (MS Word, MS Excel),
  • Znajomość komputerowego systemu kadrowo – płacowego TETA (mile widziana),
  • Skrupulatność, terminowość i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Szkolenie i wdrożenie w zakresie wykonywanych obowiązków,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Miłą atmosferę pracy w stale rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • Możliwość zatrudnienia od zaraz
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • Bilet na wszystkie środki komunikacji miejskiej na 1 i 2 strefę.

Zainteresowani proszeni są o składanie aplikacji za pomocą:

rekrutacja@metro.waw.pl

Aplikacje należy składać do dnia 16 lutego 2023r.

Informujemy, że kontaktować będziemy się tylko z wybranymi kandydatami,

przesłanych aplikacji nie zwracamy.

Zastrzegamy możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji.