W związku z otwarciem nowych stacji, Metro Warszawskie Sp.  o.o. zatrudni na stanowisko:

Opis Stanowiska:

  • Prowadzenie okresowych i doraźnych badań defektoskopowych, ultradźwiękowych, penetracyjnych i  magnetyczno-proszkowych elementów taboru i torów metra, zgodnie z obowiązującymi instrukcjami,
  • Interpretacja  i analiza uzyskiwanych wyników badań,
  • Kwalifikacja zbadanych elementów do dalszej eksploatacji,
  • Prowadzenie ewidencji z przeprowadzonych badań elementów taboru i nawierzchni torowej.
  • Obsługa defektoskopów uniwersalnych i specjalistycznych,
  • Opracowywanie planów badań szyn i złączy szynowych,

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne,
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa I  i III).
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra obsługa komputera.
  • Operatywność i zaangażowanie.
  • Otwartość na nowe pomysły i rozwiązania.

Mile widziane:

  • Ukończony kurs operatora badań defektoskopowych na kolei,
  • Prawo jazdy kategorii „B”.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Szkolenie i wdrożenie w zakresie wykonywanych obowiązków,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Miłą atmosferę pracy w stale rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • Bilet na wszystkie środki komunikacji miejskiej na 1 i 2 strefę.

Aplikacje należy składać do dnia 25 grudnia 2022r.

Informujemy, że kontaktować będziemy się tylko z wybranymi kandydatami,

przesłanych aplikacji nie zwracamy.

Zastrzegamy możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji.