Opis stanowiska:

Czynności polegające na konserwacji, pomiarach, usuwaniu usterek oraz naprawach urządzeń sterowania ruchem pociągów w tym:

  • komputerowych i przekaźnikowych urządzeń sterowania ruchem pociągów,
  • urządzeń kontroli niezajętości torów,
  • napędów zwrotnicowych,
  • sygnalizatorów przytorowych,
  • urządzeń automatycznego ograniczenia prędkości,
  • urządzeń zasilających,
  • urządzeń transmisyjnych,
  • instalacji kablowych.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne oraz tytuł zawodowy technika w zawodach i specjalnościach z dziedziny: transportu kolejowego, elektrycznej, elektrotechnicznej, elektronicznej, mechatronicznej, informatycznej, teletechnicznej lub zasadnicze zawodowe oraz tytuł robotnika wykwalifikowanego w zawodach i specjalnościach z dziedziny: transportu kolejowego, elektrycznej, elektrotechnicznej, elektronicznej, mechatronicznej, informatycznej, teletechnicznej.
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, konfiguracji urządzeń elektronicznych.
  • warunki zdrowotne, umożliwiające podjęcie pracy na stanowisku związanym z bezpieczeństwem ruchu kolejowego.
  • umiejętności analityczne, techniczne oraz nastawienie na rozwiązywanie problemów;
  • znajomość systemów operacyjnych Windows.
  • możliwość pracy zmianowej
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • uprawnienia SEP do 1 kV.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenie i wdrożenie w zakresie wykonywanych obowiązków,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • miłą atmosferę pracy w stale rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • bilet na wszystkie środki komunikacji miejskiej na 1 i 2 strefę.

Zainteresowani proszeni są o składanie aplikacji na adres:

rekrutacja@metro.waw.pl

Aplikacje należy składać do dnia 21 grudnia  2022r.

Informujemy, że kontaktować będziemy się tylko z wybranymi kandydatami,

przesłanych aplikacji nie zwracamy. Zastrzegamy możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji.