Opis stanowiska pracy

  • prace ogólnobudowlane i remontowe na liniach (M1, M2) Metra Warszawskiego Sp. z o.o.
  • odnawianie i odświeżanie intensywnie eksploatowanych pomieszczeń technicznych
  • wymiana zużytych posadzek i okładzin ściennych na stacjach metra
  • praca w systemie równoważnym
  • możliwość pracy zmianowej.

Wymagania na stanowisku pracy:

  • wykształcenie średnie lub zasadnicze zawodowe
  • znajomość zasad doboru farb i ich właściwości
  • znajomość rodzaju materiałów budowlanych: cement, wapno, gips, kruszywa itp.
  • znajomość zasad doboru odpowiednich narzędzi i sprzętu ręcznego i mechanicznego
  • umiejętność przygotowania podłoża do malowania lub tynkowania
  • wykonywanie powłok malarskich pędzlem, wałkiem lub mechanicznie na różnych podłożach
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości-powyżej 3m
  • zdolności techniczne i manualne
  • obsługa elektronarzędzi
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość podstawowych przepisów BHP, ppoż i ochrony środowiska
  • dyspozycyjność – praca również w godzinach nocnych
  • umiejętność pracy w zespole lub samodzielnie
  • mile widziane będzie: umiejętność montażu i demontażu rusztowań-uprawnienia   montażysty  rusztowań,  uprawnienia operatora podnośników koszowych i podestów roboczych

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Szkolenie i wdrożenie w zakresie wykonywanych obowiązków,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Miłą atmosferę pracy w stale rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • Bilet na wszystkie środki komunikacji miejskiej na 1 i 2 strefę.

Zainteresowani proszeni są o składanie aplikacji na adres:

rekrutacja@metro.waw.pl

Aplikacje należy składać do dnia 07 grudnia 2022r.

Informujemy, że kontaktować będziemy się tylko z wybranymi kandydatami,

przesłanych aplikacji nie zwracamy.

Zastrzegamy możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji.