Opis stanowiska :

  • bieżąca konserwacja i przeglądy okresowe urządzeń i instalacji wod-kan, centralnego    ogrzewania,   ciepła technologicznego oraz sieci cieplnej wg określonego harmonogramu;
  • usuwanie awarii i usterek występujących w zakresie urządzeń i  instalacji sanitarnych
  •   prace montażowe ( np. wymiana armatury sanitarnej); obsługa podestów ruchomych i wózków platformowych;
  • udział w odbiorach obiektów STP.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe o profilu  kierunkowym,
  • uprawnienia do eksploatacji urządzeń, instalacji, sieci w zakresie obsługi,    konserwacji, remontów, montażu, kontrolno-pomiarowym (Grupa1 min. punkt 2, Grupa 2 – min. punkt 2);
  • staż pracy – min. 2 lata (stanowisko jw.);
  • praca na wysokości,
  • operatywność i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność (możliwość pracy na zmiany),
  • otwartość na nowe pomysły i rozwiązania,

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Szkolenie i wdrożenie w zakresie wykonywanych obowiązków,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Miłą atmosferę pracy w stale rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • Bilet na wszystkie środki komunikacji miejskiej na 1 i 2 strefę.

Zainteresowani proszeni są o składanie aplikacji na adres:

rekrutacja@metro.waw.pl

Aplikacje należy składać do dnia 07 grudnia  2022r.

Informujemy, że kontaktować będziemy się tylko z wybranymi kandydatami,

przesłanych aplikacji nie zwracamy.

Zastrzegamy możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji.