Opis stanowiska:

  • Wykonywanie napraw, usuwanie awarii w instalacji elektrycznej niskiego napięcia, zgodnie z technologią i dokumentacją techniczną,
  • Wykonywanie przeglądów instalacji oświetleniowych, siłowych, wentylacyjnych, odgromowych i ogrzewania rozjazdów zgodnie z harmonogramem,
  • Obsługa podstawowych przyrządów pomiarowych;
  • Praca na wysokości
  • Praca z podnośników i platform,
  • Praca w różnych warunkach atmosferycznych,
  • Praca w równoważnym systemie czasu pracy (możliwa praca w systemie zmianowym).

Wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze/średnie w zakresie elektrycznym lub pokrewnym
  • Świadectwo kwalifikacyjne do eksploatacji E,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego, schematów i dokumentacji technicznej,
  • Uprawnienia do pracy na wysokości.

Mile widziane:

  • Znajomość obsługi komputera,
  • Uprawnienia do obsługi podnośników,
  • Doświadczenie przy wykonywaniu pomiarów ochronnych.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Szkolenie i wdrożenie w zakresie wykonywanych obowiązków,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Miłą atmosferę pracy w stale rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • Bilet na wszystkie środki komunikacji miejskiej na 1 i 2 strefę.

Zainteresowani proszeni są o składanie aplikacji na adres:

rekrutacja@metro.waw.pl

Aplikacje należy składać do dnia 07 grudnia 2022 r.

Informujemy, że kontaktować będziemy się tylko z wybranymi kandydatami,

przesłanych aplikacji nie zwracamy.

Zastrzegamy możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji