W dniu 1 maja br. na Krakowskim Przedmieściu Metro Warszawskie Sp. z o. o., wraz z innymi spółkami miejskimi, świętowało 19 rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej biorąc udział w Pikniku Europejskim zorganizowanym przez Urząd m.st. Warszawy.

W trakcie wydarzenia, na stoisku Metra Warszawskiego można było uzyskać informacje na temat rozbudowy linii metra M2 – współfinansowanej z funduszy europejskich budowy inwestycji 2+3, jak również o realizowanej obecnie inwestycji 3+Karolin oraz planowanym przebiegu linii M3.

Podczas konkursów organizowanych przez Metro Warszawskie uczestnicy pikniku, zarówno dzieci jak i dorośli, z wielkim zapałem kręcili kołem fortuny odpowiadając na pytania z wiedzy o metrze, dzięki czemu mieli możliwość wygrania atrakcyjnych gadżetów z logo Spółki. Dzieci z wypiekami na twarzy, kolorowały nasze nowe maskotki-kreciki. Niemałą popularnością cieszyły się krzyżówki o metrze, labirynty i zgadywanki. Serca uczestników spotkania podbiła jak zwykle żywa maskotka-Krecik, z którą chętni robili sobie pamiątkowe zdjęcia.

Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas wydarzenia dziękujemy i zapraszamy serdecznie na kolejne imprezy z naszym udziałem!