Metro Warszawskie

Tu jesteś: Strona główna > O firmie > Praca i praktyki w Metrze

Praca i praktyki w Metrze

Praca
Aplikacje prosimy wysyłać pocztą e-mail na adres: rekrutacja@metro.waw.pl

Aplikacje, w kopercie z dopiskiem "Rekrutacja", można także przesłać pocztą na adres siedziby Metra Warszawskiego lub zostawić na portierni przy wejściu do siedziby Metra.

Procedura rekrutacyjna:
   I etap: zamieszczenie ogłoszenia o naborze pracowników przez Metro Warszawskie
   II etap: przysyłanie aplikacji przez zainteresowanych
   III etap: wstępna selekcja aplikacji
   IV etap: rozmowy kwalifikacyjne
   V etap: powiadomienie kandydata przez Dział Kadr o wyniku procesu kwalifikacyjnego

Metro Warszawskie Sp. z o.o. prowadzi nabór pracowników na stanowisko: ELEKTROMONTER

Opis stanowiska:

  • Obsługa urządzeń trakcyjno-energetycznych,
  • Wykonywanie oględzin, przeglądów i remontów urządzeń oświetlenia i siły, rozdzielnic, linii kablowych,
  • Naprawy bieżące i konserwacja rozdzielnic, linii kablowych , oświetlenia i siły,
  • Praca zmianowa, przy sztucznym oświetleniu

 Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe o kierunku elektrycznym,
  • Minimum 1 rok udokumentowanego doświadczenia zawodowego w zawodzie elektryka,
  • Uprawnienia SEP „E” minimum do 1 kV  (zalecane 15 kV)
  • Dyspozycyjność,
  • Umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

  • ciekawą, stabilną pełną wyzwań pracę,
  • szkolenia

Zainteresowani proszeni są o składanie aplikacji na adres:

rekrutacja@metro.waw.pl

Aplikacje należy składać do 03 października 2014 r.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)