Metro Warszawskie

Tu jesteś: Strona główna > O firmie > Praca i praktyki w Metrze

Praca i praktyki w Metrze

Praca
Aplikacje prosimy wysyłać pocztą e-mail na adres: rekrutacja@metro.waw.pl

Aplikacje, w kopercie z dopiskiem "Rekrutacja", można także przesłać pocztą na adres siedziby Metra Warszawskiego lub zostawić na portierni przy wejściu do siedziby Metra.

Procedura rekrutacyjna:
   I etap: zamieszczenie ogłoszenia o naborze pracowników przez Metro Warszawskie
   II etap: przysyłanie aplikacji przez zainteresowanych
   III etap: wstępna selekcja aplikacji
   IV etap: rozmowy kwalifikacyjne
   V etap: powiadomienie kandydata przez Dział Kadr o wyniku procesu kwalifikacyjnego

Nabór pracowników na stanowisko: MASZYNISTA TABORU PASAŻERSKIEGO

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie jazd pociągów z pasażerami;
  • Udział w jazdach próbnych i doświadczalnych pasażerskiego taboru metra;
  • Prowadzenie prac manewrowych z taborem metra;
  • Szkolenie praktyczne kandydatów na maszynistów w zakresie wypełniania obowiązku maszynisty.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie;
  • Bardzo dobry stan zdrowia – pierwsza kategoria wzroku i słuchu;
  • Dyspozycyjność związana z krótkim czasem dojazdu do pracy;
  • Brak zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Oferujemy:

  • ciekawą, stabilną pełną wyzwań pracę,
  • szkolenia

Zainteresowani proszeni są o składanie aplikacji na adres:

rekrutacja@metro.waw.pl

Aplikacje należy składać do dnia 07.08.2014 r.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)