Metro Warszawskie

Tu jesteś: Strona główna > O firmie > Praca i praktyki w Metrze

Praca i praktyki w Metrze

Praca
Aplikacje prosimy wysyłać pocztą e-mail na adres: rekrutacja@metro.waw.pl

Aplikacje, w kopercie z dopiskiem "Rekrutacja", można także przesłać pocztą na adres siedziby Metra Warszawskiego lub zostawić na portierni przy wejściu do siedziby Metra.

Procedura rekrutacyjna:
   I etap: zamieszczenie ogłoszenia o naborze pracowników przez Metro Warszawskie
   II etap: przysyłanie aplikacji przez zainteresowanych
   III etap: wstępna selekcja aplikacji
   IV etap: rozmowy kwalifikacyjne
   V etap: powiadomienie kandydata przez Dział Kadr o wyniku procesu kwalifikacyjnego

Metro Warszawskie Sp. z o.o. prowadzi nabór pracowników na stanowisko:

SPECJALISTA W DZIALE OCHRONY ŚRODOWISKA

Opis stanowiska:

  • Opiniowanie dokumentacji technicznej i formalnej w trakcie przygotowywania i realizacji inwestycji oraz udział w odbiorach zrealizowanych inwestycji;
  • Udział w spotkaniach oraz kontrolach wewnętrznych w trakcie realizacji inwestycji;
  • Opracowywanie dokumentacji niezbędnej do uzyskania decyzji środowiskowych m.in. z zakresu gospodarki odpadami i gospodarki zielenią;
  • Opiniowanie dokumentów przetargowych w zakresie ochrony środowiska;
  • Przygotowywanie wymaganych prawem sprawozdań oraz informacji dla organów i podmiotów zewnętrznych (m.in. naliczanie opłat za gospodarcze korzystanie ze środowiska i opłaty produktowej);
  • Współpraca ze służbami kontrolnymi w obszarze ochrony środowiska;
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu ochrony środowiska oraz systemu zarządzania środowiskowego wg normy PN-EN ISO 14001;
  • Sporządzanie analiz działania Spółki w kontekście ochrony środowiska.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe – inżynieria środowiska, ochrona środowiska, inżynieria sanitarna;
  • Min. staż pracy na stanowisku związanym z ochroną środowiska – 3 lata;
  • Znajomość przepisów i zagadnień z zakresu szeroko rozumianej ochrony środowiska ze szczególnym ukierunkowaniem na inwestycje i gospodarkę wodno-ściekową;
  • Umiejętność czytania oraz sprawdzania dokumentacji technicznej i formalnej w trakcie przygotowania i realizacji inwestycji;
  • Wiedza nt. technologii i urządzeń chroniących środowisko;
  • Umiejętność opracowywania dokumentacji niezbędnej do uzyskania decyzji środowiskowych m.in. z zakresu gospodarki odpadami i gospodarki zielenią;
  • Znajomość systemu zarządzania środowiskowego wg normy PN-EN ISO 14001;
  • Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu odnawialnych źródeł energii oraz obsługi Zakładowego Banku Zanieczyszczeń Środowiska firmy ATMOTERM;
  • Umiejętność obsługi komputera pakiet MS Office;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów;
  • Komunikatywność i umiejętność przekazywania wiedzy.

Oferujemy:

  • ciekawą, stabilną pełną wyzwań pracę,
  • szkolenia

Zainteresowani proszeni są o składanie aplikacji na adres:

rekrutacja@metro.waw.pl

Aplikacje należy składać do dnia 20 sierpnia 2015 r.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)